W każdy wakacyjny piątek od godziny 10.00 do 12.00 skwer z dzikami przy ul. Franciszkańskiej zmienia się w plac zabaw naszpikowany różnego rodzaju atrakcjami. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy relaksu, gdzie na leżakach w towarzystwie dobrej książki mogą chwilkę odpocząć. Rodzinną strefę zabawy po raz kolejny uatrakcyjniły specjalnie stworzone na potrzeby biblioteki, gry w wersji XXL. Dzieci wraz ze swoimi opiekunami mogą korzystać do woli z atrakcji przygotowanych przez bibliotekę.

Wiele dzieci z różnych względów spędza całe wakacje w mieście. Naszą misją jest chęć zapewnienia im dobrej zabawy, przepełnionej kreatywnością i możliwością nawiązania nowych kontaktów, a może nawet i przyjaźni.

09.08.2024 r. – Piąty wakacyjny poranek za nami!

26.07.2024 r. – Czwarty wakacyjny poranek za nami!

19.07.2024 r. –  Jak spędzić piątkowy, wakacyjny poranek? Spędzić go z naszą biblioteką.

12.07.2024 r. – Drugi wakacyjny poranek za nami!

05.07.2024 r. – Pierwszy piątkowy poranek upłynął pod znakiem pięknej pogody i wspaniałej zabawy.