Sebastian Miech- wieloletni pracownik biblioteki, który z anielską cierpliwością tłumaczy zawiłości komputerów

(dla czytelników MBP w Świdnicy)

Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy mając na uwadze fakt, iż coraz więcej wiadomości przekazywanych jest za pomocą nowych technologii (komputer, Internet), wychodzi na przeciw potrzebom swoich czytelników – seniorów z propozycją warsztatów komputerowych.
Zajęcia obejmują podstawy obsługi komputera, programów komputerowych, wyszukiwania informacji w Internecie, zakładania konta poczty elektronicznej, korzystania z mediów społecznościowych.
Zajęcia odbywają się w każdy czwartek od godziny 8.30 do 9.30 w Czytelni I piętro.
Chętnych do udziału w warsztatach komputerowych prosimy o kontakt pod nr tel. 640-09-37, bądź bezpośrednio w Czytelni Naukowej, I. p., pok. 202.