Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na RPG, czyli na gry fabularne w bibliotece!

Jeśli chcesz się wcielić w awanturniczego wojownika, przebiegłego łotrzyka, czy też oczytanego czarodzieja, by przemierzać fantastyczny świat zamieszkały przez smoki i wiele groźniejsze stworzenia, to sesje roleplayingowe „Karczma” będą ku temu wspaniałą okazją. Dwóch Mistrzów gry przeprowadzi Was przez najróżniejsze wyzwania, a jakie będzie Wasz los? Cóż… kości o tym zadecydują!

Rozgrywki będą prowadzone w systemie D&D 5.0, świat Forgotten Realms.

Organizatorem spotkań są: Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki „Dębowy Leszy” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 marca, o godzinie 10:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 609 675 188 lub adresem facebook: https://www.facebook.com/DebowyLeszy

Koordynator sesji RPG w bibliotece:
Zbigniew Polak
Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży