Regulamin „Zagraj z nami- niech MOC będzie z Wami” – gra

1. Organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy.
  2. Gra organizowana jest w ramach ogólnopolskiej akcji NOC BIBLIOTEK, której celem jest pokazanie wspierającej mocy literatury i siłę lokalnej społeczności.
  3. Drużyny będą miały do przebycia zakamarki biblioteki. W gmachu zostaną ukryte zadania do wykonania. Za każde poprawnie wykonane polecenie drużyna otrzyma pieczątkę. Wszystkie zdobyte stemple utworzą hasło.
  4. Drużyny:
    • W skład Drużyny musi wchodzić min. 1 osoba dorosła – opiekun drużyny;
    • Drużyna może liczyć maksymalnie 4 osoby (w tym opiekun);
  5. Zgłoszenie:
    • Każda z Drużyn musi dokonać zgłoszenia poprzez złożenie „Karty Zgłoszenia Drużyny” oraz załączone zgody (załącznik 1), osobiście w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy lub e-mailowo na adres: oddz@mbp.swidnica.pl
    • liczba miejsc ograniczona
  6. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń: 08.10.2021 r.
  7. Gdzie, kiedy i o której startujemy:
    • miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18
    • data: 09.10.2021 r.
    • godzina: 15.15
  8. Start:
    Każda Drużyna pojawia się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Franciszkańska 18 (hol na parterze). Po krótkim wstępie i omówieniu zasad, drużyna otrzymuje potrzebne materiały oraz wskazówki niezbędne do Gry i wyrusza w trasę po bibliotece.
  9. Czas trwania gry:
    Optymalny czas trwania gry: 1 godz. (15.15-16.15).
  10. Koniec gry:
    Każda drużyna po wykonaniu wszystkich zadań, zdaje kartę z pieczątkami do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży ( II p., pok. 302). Karty należy złożyć maksymalnie do godziny 16.15.
  11. Podsumowanie:
    Podsumowanie Gry nastąpi tego samego dnia, tj. 09.10.2021 r., o godz. 20.00.
  12. Nagroda:
    Na uczestników czeka upominek niespodzianka.
  13. Jury jest powoływane przez organizatorów, a jego werdykt jest nieodwołalny. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Gry.
  14. Mile widziane są elementy ubioru z motywem Gwiezdnych Wojen lub przebranie.