Drodzy Czytelnicy w ramach obchodów Świąt Narodowych mamy dla Państwa kilka propozycji.

• Zgarnij zakładkę z motywem patriotycznym
    Przyjdź na plac z dzikami i znajdź czerwony namiot. Wykonaj proste zadanie lub odpowiedz na pytanie. Zgarnij zakładkę z motywem patriotycznym. Każdy przechodzień otrzyma ją do domu.
    Termin: 30 kwietnia, 13.00-16.00
    Miejsce: plac z dzikami przy ul. Franciszkańskiej 18
    Wstęp wolny
  • Kreatywna biało-czerwona
    Udekoruj z nami bibliotekę z okazji obchodów Święta Flagi, Roku Konstytucji Trzeciego Maja oraz Narodowego Dnia Zwycięstwa. Szydełkujesz, szyjesz, tworzysz rękodzieło? Pochwal się swoim talentem i przystrój z nami bibliotekę w biało-czerwone barwy. Wyślij zdjęcie swojej pracy na nasz e-mail: filia2@mbp.swidnica.pl w dniach 26-30.04.2021 i świętuj razem z nami.
    Na uczestników czekają upominki!
  • Wiwat maj, trzeci maj, dla Polaków błogi raj!… o Konstytucji 3 maja
    Wystawa tematyczna poświęcona Konstytucji 3 maja.
    Termin: 30.04.2021-31.05.2021
    Miejsce: plac z dzikami przy ul. Franciszkańskiej 18
    Wstęp wolny
  • Patriotyczna majówka – cykl wpisów patriotycznych na facebook’u Wypożyczalni Naukowej i Czytelni Czasopism
    Termin: 01.05-03.05.2021
    Miejsce: FB Wypożyczalni Naukowej i Czytelni Czasopism
  • Konkurs fotograficzny TrzyMaj z Biblioteką!
    Rodzinny konkurs fotograficzny. Podczas tegorocznej majówki wykonaj zdjęcie zawierające przynajmniej jeden z symboli narodowych i wyślij je na adres: multimedia@mbp.swidnica.pl
    Czekają nagrody!
    Termin nadsyłania prac: 07.05.2021 r.
    Termin ogłoszenia wyników: 12.05.2021 r.
    Więcej informacji: KONKURS
  • Akcja kokarda
    Zaproszenie do wspólnego świętowania dla całej rodziny. Wykonaj własnoręcznie kokardę narodową. Zdjęcie lub film umieść na swoim facebooku z hasztagiem #kokardambpswidnica.
    Miejsce: FB Miejskiej Biblioteki Publicznej
    Termin publikacji na FB: do 5 maja 2021 r.
    Termin ogłoszenia zwycięzców: 7 maja 2021 r.
  • Wolność w słowach – cykl wpisów na facebook’u Miejskiej Biblioteki Publicznej
    Termin: 03.05- 12.05.2021
    Miejsce: FB Miejskiej Biblioteki Publicznej

A co w mieście?