• To wydarzenie minęło.

18 września 2020 | 18:00 - 20:00

Miejska Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Świdnicy zaprasza na wręczenie NAGRODY GŁÓWNEJ XIII Ogólnopolskiego Konkursu na Autorską Książkę Literacką – Świdnica 2020 połączone z promocją książki Tomasza Ososińskiego DOM ANDERSENA.

PROGRAM:

18 września /piątek/ godz. 18.00

• Wręczenie Nagrody Głównej w XIII Ogólnopolskim Konkursie na Autorską Książkę Literacką – Świdnica 2020
  • Otwarcie wystawy Filipa Kołata
  • Otwarcie wystawy Tomasza Ososińskiego (plac przed Miejską Biblioteką Publiczną)
  • Spotkanie autorskie z Kacprem Płusą – laureatem Ogólnopolskiego Konkursu na Autorską Książkę Literacką
  • Koncert zespołu Pielesze

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Franciszkańska 18

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w budynku obowiązuje reżim sanitarny – liczba uczestników jest ograniczona, konieczne jest zasłanianie ust i nosa oraz utrzymanie dystansu społecznego.

Data:
18 września 2020