• To wydarzenie minęło.

Wieczór autorski z autorkami książki MY NAME IS WOMEN Biznes Woman

22 października 2020 | 17:00 - 19:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy zaprasza na wieczór autorski z autorkami książki MY NAME IS WOMEN Biznes Woman.

Autorkami książki są: Sylwia Petryna, Marzena Stokłosa, Małgorzata Niski, Magda Falkowska, Mariola Kruszyńska.

„Jesteśmy trenerkami i bizneswomenkami, prowadzimy swoje firmy i całe nasze życie zawodowe i osobiste jest pełne najróżniejszych doświadczeń, które doprowadziły nas do miejsca, w którym czujemy się spełnione. Jednak nie powiedziałyśmy jeszcze ostatniego słowa. Działamy i chcemy do działania zainspirować inne kobiety. Wierzymy, że kobiety zmieniają świat. Że bycie silną i jednocześnie empatyczną nie wyklucza się a pozwala podnosić się z porażek i pomagać innym”.

Plakat informujący o spotkaniu z autorkami książki MY NAME IS WOMEN Biznes Woman. Spotkanie odbędzie się 22 października 2020 r. o godzinie 17.00. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi sanitarnymi.

Data:
22 października 2020