• To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie online z Agnieszką Sztyler-Turovsky – zaproszenie

10 lutego 2021 | 18:00 - 19:00

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie online z Agnieszką Sztyler-Turovsky, autorką książki „Oddział Zakaźny – Historie bez cenzury”, książki jakiej o pandemii nie było. Z pierwszej linii frontu w walce z COVID-19.

Spotkanie odbędzie się 10 lutego o godz. 18-tej na profilu FB Wypożyczalni Naukowej i Czytelni Czasopism. Rozmowę poprowadzi Robert Staniszewski.

Agnieszka Sztyler-Turovsky jest dziennikarką Onetu, finalistką konkursu „Grand Press” za reportaż i laureatką Nagrody im. Barbary N. Łopieńskiej za wywiady z ludźmi kultury i polityki. Była dziennikarką „Gazety Wyborczej”, miesięcznika „Twój Styl” i „Elle” i szefową reporterów Onet Kobieta.

Data:
10 lutego 2021
Godzina:
Strona internetowa:
mbp.swidnica.pl/2021/02/04/spotkanie-autorskie-online-z-agnieszka-sztyler-turovsky-zaproszenie/