• To wydarzenie minęło.

Otwarcie Filii nr 5

24 maja 2021 | 13:30 - 14:30

Biblioteka na ul. Morelowej dysponuje ponad 90-metrową przestrzenią podzieloną na kilka stref:
– wypożyczalnia, gdzie na spragnionych czytelników będzie czekała literatura dla dorosłych, młodzieży i dzieci,
– czytelnia, w której będzie można zasiąść w ciszy i oddać się lekturze,
– strefa dla dzieci z bogatym księgozbiorem, wygodnymi pufami w nowoczesnym otoczeniu
– oraz taras, z którego czytelnicy będą mogli korzystać w godzinach pracy biblioteki.

W bibliotece znalazły się również stanowiska komputerowe, dostępna będzie usługa Legimi. A całość to komfortowa i przystosowana przestrzeń dla niepełnosprawnych. W dniu otwarcia będzie już można korzystać z księgozbioru filii a w sobotę, 29 maja zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w grze terenowej KIERUNEK MORELOWA. Tego dnia czytelnicy będą mogli także korzystać z całej oferty biblioteki.

Zapraszamy na otwarcie, 24 maja, godz. 13.30 – ul. Morelowa 2a.

Już w poniedziałek, 24 maja zostanie otwarta nowa siedziba Filii nr 5

Data: