• To wydarzenie minęło.

Dolny Śląsk: Zaginione skarby – spotkanie z Łukaszem Kazkiem

17 marca 2023 | 18:00 - 19:30

Czy w Świdnicy mamy jakichś pasjonatów historii? Prowadzący program „Dolny Śląsk: zaginione skarby” razem z HISTORY Channel – Łukasz Kazek, już 17 marca spotka się ze miłośnikami tajemnic i lekcji, jakie niesie nam przeszłość. Będzie to niezwykła okazja, by porozmawiać z dziennikarzem i podróżnikiem, a także posłuchać, jak opowiada o historii – a w tej sztuce nie ma sobie równych!

Spotkanie odbędzie się 17 marca o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Łukasz Kazek jest polskim dziennikarzem, autorem książek, prezenterem telewizyjnym, popularyzatorem historii na platformie YouTube oraz prowadzącym program „Dolny Śląsk: Zaginione skarby” w telewizji HISTORY Channel. Opowiada o prawdziwych i ludzkich historiach, robiąc to w charakterystyczny dla siebie wyjątkowy i niepowtarzalny sposób.

Data:
17 marca 2023