W piątek, 14 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy odbyło się spotkanie „Ping-pong myśli: pisarstwo a nowe media”. Kamila Paradowska i Barbara Elmanowska, grając w tenisa stołowego, rozmawiały o pisaniu powieści oraz możliwościach promowaniu literatury w nowych mediach. O pisarstwie, pisaniu powieści „Woliera” opowiadała Barbara a o nowoczesnych mediach – Kamila – projektantka treści, trenerka pisania.

Spotkanie minęło w bardzo sympatycznej atmosferze, goście zobaczyli także filmy promocyjne zrealizowane przez Kamilę a całość dopełniła możliwość degustacji kawy i herbaty. Jak na „Spotkania przy kawie” przystało – bo tak w tym roku – roku jubileuszowym dla biblioteki (obchodzimy 75. urodziny), będą wyglądały spotkania autorskie.