W ramach projektu #czytelniaki zapraszamy rodziców na warsztaty „Bo czytanie to zabawa”, które odbędą się 3.12.2021 r. o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, II piętro.

Kreatywność to cecha, którą posiada każde dziecko. Dziecko nie wie jeszcze, że czegoś nie wolno lub nie da się zrobić. Czuje natomiast impuls, który podpowiada mu, że coś jest warte zbadania bądź wykonania, a książki są świetnym bodźcem rozwijającym tą kreatywność.

#czytelniaki to projekt, który powstał z myślą o świdnickich dzieciach i młodzieży, a także ich rodzicach. Bo biblioteka jest odpowiednia w każdym wieku. Zależy nam na tym, aby stworzyć dla Was przestrzeń do relaksu, zabawy i twórczej pracy. Wspólnie stwórzmy modę na czytanie.

plakat warsztatów dl kreatywnych rodziców - bo czytanie to zabawa