Miejska Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Świdnicy, I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy, Dariusz mizidar Miziarski music composer zapraszają na wydarzenie multimedialne 3836 LEM, które odbędzie się 11 października, o godz. 11.00, w sali widowiskowej I Liceum Ogólnokształcącego.

3836 LEM, to wydarzenie multimedialne o życiu i twórczości pisarza gatunku SF, Stanisława Lema. To przedstawienie przepełnione muzyką, dźwiękiem, obrazem, światłem i żywym słowem. Poznacie przygody komandor Tamary Liv oraz kapitana Borkovskiego, a także posłuchacie Stanisława Lema.

Wydarzenie przygotowane jest dla zorganizowanych grup licealnych. W przypadku chęci uczestnictwa osób indywidualnych prosimy o kontakt z organizatorem pod numerem tel. 74 640 09 46.

Patronat: Miasto Świdnica oraz Powiat Świdnicki

Obowiązywać będą aktualne zalecenia sanitarne

Plakat: ARTLANTIS, Miejska Biblioteka Publiczna oraz I Liceum Ogólnokształcące zapraszają na wydarzenie multimedialne 3836 LEM, które odbędzie się 11 października, o godz. 11.00, w sali widowiskowej I Liceum Ogólnokształcącego.