2 lutego 2024 r., w piątkowe popołudnie Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła na spotkanie promujące antologię Drugie Piętro będącą efektem warsztatów pisarskich organizowanych przez bibliotekę. Spotkanie z twórcami poprowadziła Barbara Elmanowska, opiekunka i koordynatorka warsztatów, która też ostatecznie czuwa nad kształtem powarsztatowej antologii. Autorzy opowiadali o warsztacie pisarskim, inspiracjach oraz planach związanych z twórczością literacką.
Podczas spotkania każdy z obecnych mógł anonimowo zaproponować temat następnej antologii. Na zakończenie zostały odczytane propozycje, z których twórcy wybiorą jeden na pierwszym spotkaniu warsztatowym.

Antologii towarzyszy również wystawa, która znajduje się w holu na pierwszym piętrze. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy oraz przypominamy, że w bibliotece czekają na Państwa darmowe egzemplarze książki.