Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy zaprasza na XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Atrakcje, które przygotowaliśmy dla naszych czytelników poświęcone są twórczości Marka Hłaski – wybitnego prozaika i autora scenariuszy filmowych. Rok 2024 został ogłoszony w Polsce Rokiem Marka Hłaski. W tym roku przypada 90. rocznica urodzin pisarza.
Zachęcamy do udziału w wydarzeniach!

„Piękni dwudziestoletni” i „Następny do raju” Marka Hłaski – przyjdź i posłuchaj
8 – 15 maja
godz. 9.00 – 18.00
ul. Franciszkańska 18