Liga Kobiet Polskich Odział w Świdnicy oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy zapraszają na spotkanie autorskie z Jadwigą Spychałą, autorką książki „Dekoding. Przywracanie wewnętrznej mądrości”.

Przez prawie 20 lat brałam udział w wielu zajęciach, warsztatach, kursach rozwoju osobistego, w tym również trenerskich i nauczycielskich. Zaowocowało to tym, że stworzyłam swój sposób na radzenie sobie z problemami codziennego życia i emocjami w postaci metody, którą nazwałam Dekodingiem. Z każdym rokiem pracy tą metodą i poszerzania swojej świadomości efekty były coraz większe. Po tych wszystkich latach pracy nad Sobą, wielu sesjach i warsztatach z klientami mogę powiedzieć, że wzorce i przekonania (programy) wyniesione z domu rządzą Naszym życiem. Na szczęście, jeśli jesteśmy ich świadomi możemy je odkrywać i zastępować takimi, które Nam służą i zmieniają Nas i Nasze życie na lepsze.

Od 2007 roku towarzyszę ludziom w odkrywaniu wzorców, przekształcaniu ich i naprawianiu relacji rodzinnych i zawodowych. To, co robię można nazwać dekodowaniem – inaczej przywracaniem pierwotnej bardziej korzystnej informacji, dlatego właśnie nazwałam moją metodę DEKODING.

Czym jest DEKODING?

DEKODING to metoda pozwalająca odnaleźć ukryte przekonania oraz nieświadome myśli, które je tworzą, a następnie zamienić je na pozytywne wzorce myślowe, które wspierają w osiąganiu osobistych celów, pragnień i marzeń.

DEKODING to odkrywanie wzorców rodzinnych, wyniesionych z domu rodzinnego i tworzenie lepszych relacji z innymi poprzez własny system zachowań.

DEKODING łączy wybrane elementy technik pracy z umysłem i emocjami, m.in.: metodę skojarzeń techniką kończenia zdań Nathanela Brandena, uwalnianie emocji poprzez bycie obserwatorem i mapy świadomości Davida R. Hawkinsa, hawajskie mapy relacji i komunikacji ho’oponopono, arteterapie oraz techniki oddechowe uspokajające umysł i wprowadzające w stan bycia Świadomym w „tu i teraz”.

Dekoding może służyć osobom, które nie uskarżają się na żadne dolegliwości, jednak chcą podnieść jakość swojego życia, swoją efektywność, być bardziej skuteczne, np. w biznesie, w sztuce lub w jakiejkolwiek innej dziedzinie. Są wśród tych osób ludzie, dla których priorytetową wartością jest profilaktyka zdrowia, komfort funkcjonowania i zdrowy styl życia. Dekoding służy też bardzo dobrze rozwiązywaniu trudnych, konfliktowych sytuacji. Dekoding to w dużym uproszczeniu – docieranie do przyczyn pewnych schematów i rutynowych sposobów zachowań oraz ich eliminacja i zastępowanie przez pozytywne wzorce. Umysł uwielbia być ważny i dlatego w tej metodzie ma tutaj swoją rolę do odegrania.

Stosowanie techniki Dekodingu pomaga w poprawieniu lub naprawieniu relacji z rodziną, rodzicami, partnerami, dziećmi, rodzeństwem, nauczycielami, współpracownikami, szefami, przyjaciółmi czy kolegami ze szkoły.

Stosując tę technikę, można szybko i w łatwy sposób dotrzeć do przyczyny niezadowalającego nas samopoczucia, stanu zdrowia, problemów z pracą, biznesem, braku porozumienia w partnerstwie, braku celu życiowego. Poprzez Dekoding udaje się odnaleźć nową drogę zawodową lub pasję. Można też odkryć blokujące wzorce i przekonania, stojące na przeszkodzie stworzenia związku partnerskiego. Metoda świetnie sprawdza się, jeśli trzeba wesprzeć kogoś po rozstaniu z partnerem, jak też pomóc dziecku, gdy rozwodzą się rodzice. Dekoding jest praktykowany od wielu lat z dobrym skutkiem, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co potwierdzają pisemnie osoby, które z tej metody korzystały.

Jadwiga Spychała

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2024 r., o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki. Wstęp wolny.