Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy zaprasza na spotkanie autorskie z Moniką Bisek-Grąz wokół książki „Przystanek”.

Monika Bisek-Grąz – kulturoznawczyni, miłośniczka historii i kultury regionu. Ważniejsze publikacje autorki to: ,,Powojenny Wałbrzych. Miasto kultur” (2009), ,,Dziedzictwo kulturowe Wałbrzyskiego. Wierzenia, zwyczaje i obrzędy rodzinne” (2011). Redaktorka i współautorka dwóch publikacji wspomnieniowych mieszkańców regionu: ,,Zatrzymać w pamięci” oraz ,,Dziedzictwo kulturowe Gór Sowich”. Także autorka licznych artykułów naukowych związanych z związanych z regionem. ,,Przystanek” to debiut w literaturze obyczajowej.

Spotkanie, które poprowadzi Anna Podbielska odbędzie się 4 kwietnia 2024 r., o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.
Wstęp wolny.