W minioną sobotę 10 lutego gracze zapoznali się z nowymi tytułami z naszej Wypożyczalni Multimediów, pierwszy to: „Miodny bzyk” – pracowity jak pszczoła, to określenie najlepiej pasuje do tej gry, bowiem budujemy ul, zarządzamy pszczołami, zdobywamy nektar i wytwarzamy różne rodzaje miodu oraz staramy się pozyskać za niego jak najlepszą cenę.

Drugi tytuł to „Śledztwo w muzeum”- ciekawa gra dedukcyjna przy której można spędzić miły, rodzinny czas, przygotowanie gry jest szybkie a zasady proste do wytłumaczenia.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za świetną atmosferę i zapraszamy 9 marca.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za świetną atmosferę i zapraszamy 9 marca.