Dzień V – 26.01.2024 r.
Żywioł ziemi porządnie nami zatrząsł – były wybuchowe wulkany, rosnące farby i błyszczące diamenty, które zbieraliśmy za wykonane zadania w bibliotece. Na koniec ferii był czas na zakupy w naszym sklepiku i wymianę zebranych diamentów na nagrody. Dziękujemy za wspólny żywiołowy tydzień!

Dzień IV – 25.01.2024 r.
Czwarty dzień ferii był na prawdę odlotowy! Naszym dzisiejszym żywiołem było powietrze. Stworzyliśmy wirujące na wietrze świderki, rozegraliśmy mecz siatkówki-balonówki a na zakończenie wypuściliśmy w niebo rakiety napędzane powietrzem.

Dzień III – 24.01.2024 r.
Żywioł ognia sprawił, że na Filii 2 panowała gorąca atmosfera. Wraz z bohaterami książek z serii Biuro detektywistyczne Lassego i Mai udało nam się odkryć tajemnice pożarów. Wzięliśmy udział w strażackim torze przeszkód, zbudowaliśmy ogromne ogniska i stworzyliśmy przepiękne lampiony.

Dzień II – 23.01.2024 r.
Drugi dzień ferii upłynął nam pod znakiem wody. Były eksperymenty, kolorowy deszcz z pomponów a na koniec wielkie wodne potyczki!

Dzień I – 22.01.2024 r.
Tegoroczne ferie w Filii 2 odbywają się pod znakiem żywiołów. Każdy z żywiołów stworzył nazwę dla swojej krainy, herb oraz zaprezentowała się na żywiołowym pokazie mody. Na zakończenie uczestnicy wykonali żywiołowe koszulki.