Drodzy młodzi Czytelnicy,

Zapraszamy Was na niezwykłą przygodę podczas tegorocznych ferii w naszej bibliotece! Czekają Was fascynujące podróże przez strony książek, tajemnicze historie żywiołów, doświadczenia i mnóstwo atrakcji.

W pierwszym tygodniu zabierzemy Was w świat kolorów i Ferie pełne barw! Czeka na Was: niebieska impresja, czerwona pasja, magiczny fiolet, żółte impresje i zielony relaks… Zajęcia odbywać się będą w budynku głównym naszej biblioteki, przy ulicy Franciszkańskiej. Po przygodach na II piętrze koniecznie udajcie się na Kino feryjne – zapraszamy do Sali Cysterskiej.

W drugim tygodniu na niezwykłe przygody feryjne zabiorą Was bibliotekarki naszych filii. Bajkowe Ferie i magiczne podróże to propozycja Filii nr 1 (ul. Wrocławska 44). Jeśli chcesz zatopić się w żywiołach to koniecznie namów rodziców żeby zapisali Cię na Żywiołowe ferie w Dwójce – w Filii nr 2 (ul. Kozara-Słobódzkiego 19/01). A może lubisz eksperymentować? W takim razie Zimowe laboratorium doświadczeń w Filii nr 5 (ul. Morelowa 2A) jest dla Ciebie!

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym (7-14 lat).

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego też obowiązują zapisy.

Zapisy ruszą 2 stycznia 2024 r.

Wszystkie warsztaty są odpłatne – obowiązuje opłata wpisowa.

Regulamin

Zgoda

Zgoda na samodzielny powrót