Zapraszamy rodziców, opiekunów i nauczycieli na cykl spotkań, które mają za zadanie zwiększenie kompetencji, wiedzy oraz rozwoju umiejętności wychowawczych.

5.12.2023 r., godz. 17.00

Rozmowy o wychowaniu w szacunku czyli jak wspierać rozwój dziecka we wszystkich obszarach

5 grudnia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z autorkami książek z serii „Rozmowy o wychowaniu w szacunku”. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą pogłębić swoje umiejętności wychowawcze i wiedzę na temat uważnego rodzicielstwa.

Spotkanie w formie warsztatów będą prowadziły założycielki fundacji „Wychowanie w szacunku”:

  • Katarzyna Kowalska-Bębas –  trenerka Family Lab, trenerka uważności w edukacji, współautorka programu Kosmos i Kajo. Autorka książek dla dzieci.  Prywatnie mama Alka i Zosi.
  • Agata Frońska – prezes fundacji „Wychowanie w szacunku”. Organizatorka, managerka, graficzka. Prywatnie mama dwóch chłopaków.
  • Patrycja Frania-Seniuk – trenerka, coach, terapeuta młodzieży, doradca rodzinny. Prywatnie mama dwóch nastolatek.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy telefoniczne – 74 640 09 50.

12.12.2023 r., godz. 17.00

Teraz twój ruch – budowanie relacji w oparciu o gry planszowe i biblioterapię

Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy zaprasza na warsztaty „Teraz twój ruch – budowanie relacji w oparciu o gry planszowe i biblioterapię”, które odbędą się 12 grudnia 2023 r. o godz. 17.00. Warsztaty prowadzone będą przez profesjonalnych pedagogów i animatorów zabawy – Annę Sobczyk oraz Annę Podbielską.

Drogi rodzicu, opiekunie, nauczycielu! Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie możliwości budowania relacji dają gry planszowe, jeśli chcesz zainspirować się jak kreatywnie spędzać wolny czas i jeśli przy tym chcesz się dobrze pobawić, to mamy coś dla Ciebie!

W czasie spotkania pokażemy, jak zbudować przyjazną i bezpieczną przestrzeń do rozmów, wyzwalając przy tym dużo śmiechu. Zaprezentujemy też konkretne działania animacyjne z wykorzystaniem książek, gier planszowych i audiowizualnych, mające na celu wsparcie w budowaniu więzi, ukazujące możliwości spędzania wolnego czasu w sposób aktywny i kreatywny.

Na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefony 74 640 09 50.