Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na koncert promujący autorską płytę Mirosława Jabłońskiego pt. „z nut”.

Mirosław Jabłoński to absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Od lat jest uznanym pedagogiem, kompozytorem, aranżerem i instrumentalistą. Związany ze świdnickim środowiskiem muzycznym (praca w Państwowej Szkole Muzycznej i Młodzieżowym Domu Kultury). Liczne projekty z autorskimi kompozycjami, tworzone na potrzeby Dni Papieskich w Świdnicy, cykle koncertów „Osiecka”, „Kaczmarski”, „Grechuta”, adaptacja musicalu „Metro” i wiele innych przyniosły mu zasłużoną renomę w lokalnym środowisku muzycznym.

Koncert odbędzie się 1 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy o godz. 18.00. Wstęp wolny.