Jeśli chcesz się wcielić w awanturniczego wojownika, przebiegłego łotrzyka, czy też oczytanego czarodzieja, by przemierzać fantastyczny świat zamieszkały przez smoki i wiele groźniejsze stworzenia, to sesje roleplayingowe „Karczma” są ku temu wspaniałą okazją. Dwóch Mistrzów gry przeprowadzi Cię przez najróżniejsze wyzwania, a jakie będzie Twój los?

Cóż… kości o tym zadecydują!

Sesje RPG (role playing game) to inaczej gry fabularne, gdzie uczestnicy odgrywają stworzone przez siebie postacie, w oparciu o zasady rozgrywki, których pilne strzeże Mistrz Gry. Takie rozgrywki wymagają od graczy pewnej dozy zdolności aktorskich, pomysłowości do rozwiązywania niecodziennych problemów. Takie sesje mogą trwać nawet do 4 godzin, dlatego gorąco zalecamy zaopatrzyć się w napoje – suchość w gardle w kulminacyjnym momencie dla postaci potrafi zasiać grozę w najdzielniejszych sercach.

Rozgrywki prowadzone są w systemie D&D 5.0, świat Forgotten Realms.

Organizatorem spotkań są: Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki „Dębowy Leszy” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy.

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej już 28 października. Gra rozpoczyna się o 10.00!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: