Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy zaprasza na spotkanie z Gniewomirem Knapskim, autorem książki „Góry dla każdego”.

Kiedy?

24 sierpnia (czwartek), godz. 17:00

Gdzie?

Sala cysterska

Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy

ul. Franciszkańska 18


🔎 Gniewomir jest górskim pasjonatem, alpinistą i podróżnikiem. Do tej pory przeszedł niezliczoną liczbę szlaków w polskich górach, ale także zdobył dwa szczyty Korony Ziemi (Mont Blanc i Kilimandżaro) oraz m.in. jeden z najtrudniejszych szczytów alpejskich – Matterhorn. Na co dzień dzieli się swoimi górskimi wędrówkami na blogu Śladami Góromira.

➡️ Podczas spotkania opowie m.in. o tym jak przygotować się przed wyjściem na szlak, jakie pasma w Polsce są najciekawsze, gdzie zjemy najlepszą szarlotkę oraz jak wyglądają wyprawy w najwyższe góry. 

📚 Będzie to także okazja, by porozmawiać o jego najnowszej książce – „Góry dla każdego”, która została napisana dla wszystkich, którzy marzą o wypadzie w góry, ale nie mają czasu go przygotować. Skierowana zarówno do doświadczonych piechurów, lubiących się zmęczyć, jak i rodziców małych dzieci, które czasami trzeba nieść na ramionach – każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki.

Spotkanie poprowadzi Robert Staniszewski.

Serdecznie zapraszamy!