SMARTFON A LUSTRZANKA – SŁOWO W OBIEKTYWIE/KADRZE, pod taką nazwą odbyły się warsztaty fotograficzne, które poprowadził Piotr Dębiński.

Głównym tematem warsztatów była próba pokazania słowa w obiektywie, a efektem działań jest wystawa prac Słowo w obiektywie/kadrze. Uczestnicy warsztatów używali najbardziej dostępnego środka współczesnej komunikacji – smartfona oraz prostych aparatów fotograficznych.

Warsztaty były warsztatami niezwykle inspirującymi. Dwuetapowy przebieg spotkania składał się z wykładu oraz zajęć praktycznych w terenie. Uczestnicy warsztatów entuzjastycznie podeszli do wykonania zadania i stworzyli wiele interesujących kompozycji fotograficznych – mówił Piotr Dębiński – prowadzący warsztaty.

Wystawę można oglądać na I piętrze w bibliotece, do końca lipca.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

Wernisaż wystawy odbył się 17 czerwca i zgromadził liczną publiczność. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!