Za nami ostatnie już spotkanie w Filii 2 w ramach cyklu „W marcu biblioteka jest kobietą”. 31.03.2023 r. czytelnicy mieli możliwość zapoznania się z tematyką endometriozy, a ten trudny aspekt kobiecości przybliżyli im specjaliści: dr Katarzyna Pilecka (ginekologia), mgr Natalia Kaczorowska (fizjoterapia), Anna Manugiewicz (fizjoterapia), Katarzyna Banaś (dietetyka) oraz Anna Gromek (prezes Fundacji Endomama).  Uczestnicząca w prelekcji młodzież była żywo zainteresowana tematem, czego wyrazem były liczne osobiste rozmowy kuluarowe z prelegentkami. Na potrzeby spotkania przygotowana została także tematyczna wystawa książek, holistyczne ujmująca kobiecość. Uczestnicy imprezy otrzymali mały upominek, przygotowany przez Fundację Endomama. Zapraszamy do fotorelacji.