Wernisaż fotografii „AKT KOBIECY” autorstwa Dariusza Sebastiańskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy zgromadził tłumy wielbicieli piękna kobiecego ciała.

Jak powiedział autor wystawy, którą tworzył na przestrzeni kilkunastu lat, prezentowane zdjęcia są wycinkiem prac, które bardzo subiektywnie wybrał uznając, że właśnie te winny być zaprezentowane. Fotografie, zgodnie z zamysłem Dariusza Sebastiańskiego przekazują emocje związane z pięknem tworzenia. Część z nich powstało z zamysłem i wcześniejszym przygotowaniem, a część wręcz przeciwnie. Kwestia przypadku, modelki, miejsca, światła.

Na wernisaż przybyli goście z całej Polski zachwycając się efektem wystawy, na którą zapraszamy do biblioteki do kwietnia 2023 (II p., Galeria).