W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, możecie zobaczyć 15-minutową projekcję multimedialną o naszym patronie Cyprianie Kamilu Norwidzie, która powstała na potrzeby spektaklu audiowizualnego o życiu i pracy poety w 2021 roku. W tym roku obchodzimy 75-lecie naszej Biblioteki i warto by było jeszcze raz w innej formie przybliżyć mieszkańcom Świdnicy tą postać. Z 15-minutowego materiału video opatrzonego animacjami, zdjęciami, rysunkami poety i muzyką, możecie dowiedzieć się kilku ciekawych a nawet zaskakujących faktów z życia Norwida.

Producentem wykonawczym jest Dariusz MIZIDAR Miziarski, który odpowiada za stworzenie grafik, wizuali, animacji i całej postprodukcji, natomiast za opracowanie merytoryczne odpowiada Sylwia Miziarska.

Zapraszamy na kwadrans informacji o C.K. Norwidzie do holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy.