Kamila Paradowska i Barbara Elmanowska porozmawiają o pisaniu powieści oraz możliwościach promowaniu literatury w nowych mediach. A zrobią to, grając jednocześnie w tenisa stołowego.

W trakcie spotkania goście będą mogli zobaczyć filmy promocyjne zrealizowane całkowicie przez Kamilę Paradowską, właścicielkę firmy Dobra Treść. Jednocześnie dowiedzą się o kulisach ich przygotowania, roli jaką mogą pełnić oraz w ogóle o tajnikach współczesnego internetu, w tym kreowaniu treści pod użytkownika sieci.

Barbara Elmanowska opowie o pisaniu powieści „Woliera”, pisaniu w toku, warsztatach pisarskich, przygodach pojawiających się w trakcie tworzenia.

Kamila Paradowska – projektantka treści, trenerka pisania. Od 2018 roku prowadzi własną firmę Dobra Treść zajmującą się projektowaniem i produkcją treści internetowych (podcasty, wideo, teksty na strony www). Uczy pisać, występować publicznie i konstruować treści w internecie. Jej klientami są instytucje i aktywni przedsiębiorcy, którzy chcą efektywnie korzystać z narzędzi internetowych. Prowadzi bloga, podcast i kanał na YouTube – Dobra Treść.

Barbara Elmanowska – poetka, doktorka nauk humanistycznych, masażystka. Autorka tomików poetyckich: Tę drogerię mam po drodze, Próby generalne oraz książek Czarny Pegaz i Świdnicki szlak kobiet. Laureatka indywidualnej nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej przyznawanej przez Prezydenta Miasta Świdnicy.

Spotkanie odbędzie się 14 stycznia, o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi.

Niebieski plakat promujący spotkanie pisarstwo a nowe media - ping-pong myśli - niebieski zdjęcie Barbary Elmanowskiej i Kamili Paradowskiej