Uwaga zmiana! Podczas spotkania odbędzie się rozmowa z jednym z zaproszonych gości – Tomaszem Hrynaczem.

Promocja antologii odbędzie się 27 stycznia o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy. Spotkaniu będzie towarzyszyć rozmowa o warsztacie pisarskim z Tomaszem Hrynaczem i Wojciechem Korycińskim, którą będzie prowadzić Barbara Elmanowska. Autorki i Autorzy przeczytają fragmenty swoich utworów.

Tego wieczoru odbędzie się również Turniej Jednego Wiersza. Do wygrania 150 zł.

Startują również odświeżone warsztaty pisarskie w dwóch grupach: licealnej oraz popołudniowej. W tej ostatniej może uczestniczyć każdy. W tym roku warsztatowicze zajmą się wyłącznie krótką prozą i jej poszczególnymi elementami.

Antologia „Drugie piętro” tom 3 to zbiór utworów autorstwa:
Mariana Bełtkiewicza,
Pawła Buczmy,
Martyny Czerniec,
Tamary Hebes,
Aleksandry Kulak,
Justyny Nawrockiej,
Izabeli Prypin,
Grzegorza Skoczylasa
i Anety Ślemp.

W bibliotece czekają na Państwa darmowe egzemplarze.

Spotkanie promujące antologię odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi.

Obowiązują wejściówki – do odbioru w sekretariacie. Więcej informacji pod numerem telefonu: 74 640 09 46.

Regulamin turnieju