W imieniu Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu, która od kilku lat jest organizatorem Horror Day 2021– cyklicznej imprezy, dotyczącej szeroko rozumianej grozy w popkulturze, zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu Grozy.

W ubiegłych latach festiwal zyskał sobie wierną grupę fanów, którzy przyjeżdżali do wrocławskiej biblioteki z całej Polski, by posłuchać prelekcji, uczestniczyć w panelach dyskusyjnych i spotkaniach z pisarzami. W tym roku ze względu na niepewną sytuację epidemiczną, organizatorzy zdecydowali się przenieść całe wydarzenie do sieci. Taka forma pozwoli im dotrzeć także do tych widzów, którzy nie mogliby przybyć osobiście do Wrocławia.

Wszystkie spotkania będą transmitowane na Facebooku na stronie Horror Day – Dolnośląski Festiwal Grozy @festiwalgrozy:  https://pl-pl.facebook.com/festiwalgrozy/

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w wydarzeniu! Z doświadczenia wiemy, że każdy z nas czasem lubi się bać, a nic nie zapewnia bezpiecznej dawki strachu tak dobrze, jak horrory. Czekają na Państwa dwa dni pełne interesujących wydarzeń i spotkań z pisarzami. Siódma edycja Horror Day została poświęcona młodej polskiej grozie.

W festiwalu wezmą udział m.in. Mikołaj Kołyszko, Konrad Możdżeń i Jakub Bielawski. Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej (www.wbp.wroc.pl).

Plakat informacyjny Horror Day - dwa dni grozy