Zapraszamy na wernisaż wystawy absolutnie wyjątkowych ilustracji akwarelowych autorstwa Miriam Botew. Wernisaż odbędzie się w ramach tegorocznej VII edycji Nocy Bibliotek, 9 października, o godzinie 15.30 w holu, na I piętrze naszej biblioteki. Dodatkową atrakcją będą mini warsztaty z techniki malowania akwarelą dla najmłodszych.

Kilka słów od samej autorki:
Cześć, jestem Miriam. Miłością do sztuki zaraziła mnie moja mama i to dzięki niej postanowiłam swoją przyszłość związać z ilustracjami. Dzięki jej zaangażowaniu w rozwijanie moich pasji, niezbędny warsztat zdobywałam już od najmłodszych lat! Codziennie maluję, lepię z gliny. W chwilach wolnych od artystycznych obowiązków czytam i poszerzam wiedzę na temat tworzenia własnych i ekologicznych środków czystości. Nie ukończyłam żadnej szkoły plastycznej, nie byłam studentką ASP, a w życiu kieruję się zasadą, że Sztukę nosi się w sercu, a nie na papierze. Moim największym marzeniem jest wywoływanie uśmiechu na buziach dzieci poprzez moje ilustracje, dlatego z całych sił pracuje nad tym aby w przyszłości zilustrować nie jedną książkę!

Plakat zapraszający na wystawę absolutnie wyjątkowych ilustracji akwarelowych autorstwa Miriam Botew. Wernisaż odbędzie się w ramach tegorocznej VII edycji Nocy Bibliotek, 9 października, o godzinie 15.30 w holu, na I piętrze naszej biblioteki. Na środku w kwiatku namalowana uśmiechnięta kobieta i mężczyzna