Dziś na dzieci czekało sześć zadań do wykonania i odgadnięcie zaszyfrowanego hasła. Za poprawne wykonanie wszystkich zadań na dzieci czekały upominki.

A już za tydzień ostatni, wakacyjny piątek sierpnia, dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy zaprasza wszystkie dzieci na skwer z dzikami. Tego dnia Teatr MASKA z Krakowa odwiedzi nas z przedstawieniem „Ekologia z Alicją, Królikiem i Kapelusznikiem”. Będzie to edukacyjna bajka o dziewczynce, która za sprawą pewnego roztrzepanego króliczka wchodzi do króliczej norki i tak przedostaje się do tajemniczej krainy. Jednak w spektaklu zaczarowany świat jest brudny i brzydki… a wszystko to za sprawą Złej Królowej, która uwielbia śmieci… Jak zakończy się ta historia? By się dowiedzieć, musicie koniecznie z nami być! Zapraszamy 27 sierpnia, o godzinie 11.00 na Skwer z dzikami obok biblioteki.