Drugi dzień pasma „Wobec Różewicza” rozpoczęty. Za nami panel dla dzieci – letnia przygoda na łące – przygotowany przez bibliotekarki ze świdnickiej biblioteki oraz animacje Klaunikowej Fifi.

A przed nami jeszcze spotkania z poetkami i poetami, którzy pochylą się nad współczesnym odbiorem twórczości autora „Niepokoju”. Rozmowy prowadzić będzie krytyk literacki i pisarz Karol Maliszewski, zapraszamy:
16.00 – Wobec Różewicza – z Joanną Mueller i Janem Baronem rozmawia Karol Maliszewski
17.00 – Ostał ci się ino sznur. O weselnych śledztwach Szczupaczyńskiej – z Jackiem Dehnelem i Piotrem Tarczyńskim rozmawia Waldek Mazur
18.00 – Wobec Różewicza – z Mirosławą Szychowiak i Jakubem Sajkowskim rozmawia Karol Maliszewski