Od poniedziałku, 26 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy otwiera drzwi dla spragnionych kontaktu z książką czytelników.

W bibliotece będzie obowiązywał ścisły reżim sanitarny: zasłonięty nos i usta tylko i wyłącznie maseczką, dezynfekcja rąk i ograniczenie ilości osób przebywających jednocześnie w bibliotece.

Godziny pracy w głównej siedzibie biblioteki:
poniedziałek – piątek: 9.00-17.00
czwartek: 9.00-16.00
sobota: nieczynne

Godziny pracy w filiach biblioteki::
poniedziałek – piątek: 10.00-17.00
czwartek: 9.00-16.00
sobota: nieczynne

W godzinach: 11.30-12.00 oraz 14.00-14.30 przerwa na dezynfekcję

Prosimy by przygotować się do wizyty:
– w Bibliotece może przebywać max. 15 osób (nie wliczając pracowników Biblioteki)
– w dziale/w filii mogą przebywać dwie osoby (nie wliczając bibliotekarzy) lub jedna rodzina