Drodzy Czytelnicy! W związku z rozszerzeniem obostrzeń na skutek rozwoju pandemii, Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy pozostaje zamknięta dla użytkowników do odwołania.

Od 12 kwietnia przywracamy usługę KSIĄŻKA NA WYNOS.

Książka na wynos – budynek główny

1. Czytelniku, jeśli chcesz wypożyczyć książkę:
    * zadzwoń 74/6400937, 603563933
    * skorzystaj z usługi “zapytaj bibliotekarza” na stronie www biblioteki i złóż zamówienie drogą elektroniczną.
  2. Składając zamówienie będziemy potrzebować Twoich danych:
    imię i nazwisko, nr karty czytelnika i nr tel.
  3. W momencie skompletowania zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem jego przekazania.
  4. Zamówienia realizowane są w kolejnym dniu roboczym w godz. 9.00-14.00.
  5. Udostępnianie przygotowanych książek i innych materiałów bibliotecznych odbywać się będzie na zewnątrz przed wejściem do biblioteki od strony placu z dzikami, o ustalonej godzinie.
  6. Podczas odbioru książek zasłoń nos i usta, zachowaj dystans, a kontakt z pracownikiem ogranicz do minimum.
  7. Zwrotów książek dokonujesz poprzez wrzutnię/trezor. Nie musisz oddawać książek, które masz wypożyczone! Termin został przesunięty do 14 maja.
  8. Usługa dostępna jest w budynku głównym biblioteki oraz w filiach.

Książka na wynos – Filie

1. Czytelniku, jeśli chcesz wypożyczyć książkę z konkretnej filii (nie dotyczy Filii nr 5):
    * zadzwoń:
    74/6400951 – Filia nr 1
    74/6400950 – Filia nr 2
    * skorzystaj z mail’a i złóż zamówienie drogą elektroniczną
    filia1@mbp.swidnica.pl – Filia nr 1
    filia2@mbp.swidnica.pl – Filia nr 2
  2. Składając zamówienie będziemy potrzebować Twoich danych:
    imię i nazwisko, nr karty czytelnika i nr tel.
  4. Zamówienia realizowane są w kolejnym dniu roboczym w godz. 9.00-14.00
  5. Udostępnianie przygotowanych książek i innych materiałów bibliotecznych odbywać się będzie na zewnątrz przed wejściem do filii, o ustalonej godzinie.
  7. Nie musisz oddawać książek, które masz wypożyczone! Termin został przesunięty 14 maja.