Informujemy, że w dniach 06-11.04.2021 (wtorek – niedziela) system biblioteczny Aleph  będzie niedostępny w związku z koniecznością przeprowadzenia niezbędnych prac konserwacyjnych. W związku z tym wszelkie prace, w tym obsługa kont czytelnika muszą być na czas wyłączenia systemu zawieszone. W tym okresie zostaje wstrzymana usługa KSIĄŻKA NA WYNOS. W czasie wyłączenia nie będzie dostępu do Alepha także z poziomu katalog.dzb.pl. Przeglądarka PRIMO (dzb.pl) będzie wyświetlać dane bibliograficzne, bez możliwości zamawiania i prolongat oraz bez logowania na konto czytelnika.

Dzisiaj (02.04.2021 – piątek) jest ostatni dzień, kiedy można jeszcze skorzystać z usługi książka na wynos.

Zdajemy sobie sprawę z niedogodności jakie mogą się z tym wiązać. Termin wykonania konserwacji został potwierdzony po ustaleniu z dostawcą systemu Aleph. Wykorzystujemy do tego celu krótki, poświąteczny tydzień w okresie covidowego lockdownu i zamknięcia bibliotek jako najmniej uciążliwy i dający gwarancję bezpiecznego i płynnego działania systemu w następnych miesiącach i latach.

Prosimy o wyrozumiałość.