Dnia 04.01.2021 r. w Filii Nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy odbyła się ocena prac, które wpłynęły na konkurs rodzinny na świąteczną eko-ozdobę „Święta w stylu eko”.
Jury w składzie: Stefania Bindas – kierownik filii nr 2, Milena Janiczek – starszy kustosz filii nr 2, Sylwia Stróżyk – młodszy bibliotekarz filii nr 2 postanowiło nagrodzić następujące osoby:
Piotr Chłodniak
Anna i Piotr Filipowicz
Amelia Firlejczyk
Liliana Grzebieniak
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczne wzięcie udziału w konkursie i gratulujemy ciekawych pomysłów.Na zwycięzców nagrody czekają w Filii Nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy.Przy tej okazji dziękujemy ARTLANTIS grupie medialnej za przekazanie nagród w konkursie.