Dnia 31.12.2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy odbyła się ocena prac, które wpłynęły na ogłoszoną przez Bibliotekę zabawę pt.: „Ubierz choinkę i wygraj nagrody”.

Jury w składzie: Ewa Cuban – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Marta Wojciechowska – kierownik Wypożyczalni dl Dzieci i Młodzieży, Anna Pietrzak oraz Katarzyna Seweryn – bibliotekarki Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy, postanowiło przyznać następujące nagrody:

I MIEJSCE – Zuzanna Połczyńska

II MIEJSCE – Nazar Revnivtsev

III MIEJSCE – Agnieszka Tomczyk

ponadto upominki za udział w konkursie, w postaci gadżetów bibliotecznych otrzymują wszyscy pozostali uczestnicy:
Zuzanna Molus
Anna Molus
Sabina Nowak
Karinka Połczyńska
Marta Marchewka
Benjamin Smereka
Paulina Kocjan
Zofia Żywirska
Sylwia Masiowska
Joanna Szulc
Bartosz Drozdowski

kolaż z nadesłanych na konkurs zdjęć

Nagrody i upominki czekają na zwycięzców oraz uczestników w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży.