Wpłać datek na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wejdź w 2021 rok bez długu.

Akcja prowadzona będzie w dniach 25.01.2021 r. – 29.01.2021 r. we wszystkich działach i filiach biblioteki

Co należy zrobić?

Zasady WOŚP w MBP Świdnica:

• Przyjdź do Biblioteki i oddaj zaległe zbiory lub odkup zagubione
  • Wypełnij wniosek, oświadczenie i porozumienie w sprawie umorzenia długu (otrzymasz go w dziale, w którym miałeś zaległości)
  • Wpłać datek (minimum 10 % opłaty za przetrzymanie) do puszki WOŚP znajdującej się w Wypożyczalni Naukowej Ip. (s.202)
  • Złóż w Wypożyczalni Naukowej wniosek, oświadczenie i porozumienie
  • Po 15 lutym 2021r. odbierz decyzję o anulowaniu długu

Nie masz długu a chcesz wspomóc WOŚP? Od 04 stycznia 2021 r. w Wypożyczalni Naukowej będzie znajdowała się puszka, do której może wrzucić datek każdy zainteresowany.

Zapraszamy do udziału!

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wejdź w nowy roku 2021 bez długu -akcja biblioteki na WOŚP