Dnia 16.12.2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy odbyła się ocena prac, które wpłynęły na konkurs pt.:„List do św. Mikołaja”. Dzieci w wieku 3–10 lat przygotowały wyjątkowy plastyczny list do św. Mikołaja.

Protokół z obrad Jury dotyczących konkursu „List do św. Mikołaja”

Jury w składzie: Ewa Cuban – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy, Katarzyna Poznańska – kierownik Wypożyczalni Naukowej i Czytelni Czasopism Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy oraz Aneta Madejczyk – kierownik Wypożyczalni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy postanowiło przyznać następujące nagrody:

I MIEJSCE – Anna Matvieieva

II MIEJSCE – Tobiasz Arczykowski

III MIEJSCE – Alicja Jarosz

praca plastyczna

ponadto upominki od Św. Mikołaja za udział w konkursie, w postaci gadżetów bibliotecznych otrzymują wszyscy pozostali uczestnicy:
Aniela Arczykowska
Antek Trzeciak
Bartosz Drozdowski
Helenka Drozdowska
Jagoda Kalbarczyk
Hubert Odachowski
Igor Odachowski
Michalinka Moor
Oliwer Orlański
Piotr Chołodniak
Szymon Tomczyk
Tymon Szulc
Wiktoria Tomczyk

Nagrody i upominki czekają na zwycięzców oraz uczestników w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży.