6 grudnia, w mikołajkowy wieczór na fb biblioteki odbyło się spotkanie autorskie z byłym Rzecznikiem Praw Dziecka (jak napisała jedna z osób uczestniczących w spotkaniu najlepszym rzecznikiem na świecie). Spotkanie w bardzo ciekawy sposób poprowadziła prezydent Świdnicy – Beata Moskal – Słaniewska. Nie zabrakło wspomnień, tematu dzieci, ich praw, nawiązania do świdnickich kawalerów Orderu Uśmiechu jak i książki autorstwa gościa pt. „Order Uśmiechu – wspólny świat dzieci i dorosłych”.

Przypominamy, że książkę można nabyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy w cenie 55 zł (książki nie można kupić w księgarni). Całkowity dochód Autor przeznaczył na działalność Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu.