Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. A już 6 grudnia obchodzimy w Polsce mikołajki.

Tego dnia dzieci dostają swoje wymarzone prezenty. W tym roku chcielibyśmy zaproponować dzieciom w wieku 3–10 lat udział w konkursie na „List do św. Mikołaja”.

Liczy się forma oraz zawartość listu (na przykład rysunki, teksty). Przygotuj wraz z dzieckiem wyjątkowy plastyczny list do św. Mikołaja (dowolną techniką plastyczną) – namalujcie, narysujcie, wyklejcie bądź wykorzystajcie programy graficzne – a skan, zdjęcie lub pracę wykonaną w formie elektronicznej wyślijcie do nas.

Prace w formie skanu, bądź zdjęcia prosimy przesłać do 7 grudnia 2020 roku na adres: oddz@mbp.swidnica.pl (wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych – zalacznik-nr-1-konkursy-swiateczne). Wiadomość prosimy zatytułować „List do św. Mikołaja”.

Wyniki konkursu ogłosimy na stronie internetowej biblioteki oraz na naszych fanpegach 18 grudnia 2020 r., tego dnia nagrodzone prace zostaną tam opublikowane.

Nagrody będą czekały na zwycięzców w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy (wydawane będą po wcześniejszym umówieniu) lub zostaną rozesłane pocztą.

Grafika z informacją o konkursie "List do św. Mikołaja"

Więcej informacji pod numerem tel.: 74 640 09 42

Do pracy należy dołączyć wypełniony załącznik nr 1: