ładne historie

Informujemy, że w odpowiedzi na obecną sytuację związaną z edukacją zdalną Fundacja Ładne Historie wspólnie z Gminą Miastem Świdnica organizuje kompetencyjną pomoc dla uczniów szkół podstawowych, których szczególnie dotyka sytuacja związana z zaleceniem pozostania w domu. Celem działania jest również wsparcie rodziców w tym trudnym momencie konieczności pogodzenia pracy zawodowej i opieki nad dziećmi szkolnymi.

Od środy 28 października w Świdnicy rozpoczęły się zajęcia w ramach wsparcia dla zainteresowanych dzieci i młodzieży ze świdnickich szkół podstawowych, podczas których można skorzystać z pomocy w odrabianiu lekcji oraz z zajęć kreatywnych, które pomogą w niwelowaniu negatywnych skutków izolacji.

Wszystkie zajęcia odbywają się w reżimie sanitarnym, zgodnie
z obowiązującymi obostrzeniami w grupach maksymalnie 4-osobowych, w dwóch lokalizacjach w centrum Świdnicy: w Centrum Wspierania Inicjatyw w Rynku 39/40 oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Kamila Norwida przy ul. Franciszkańskiej 18.

Aby wziąć udział w zajęciach prosimy o każdorazowe zgłoszenie poprzez formularz dostępny pod tym linkiem: http://bit.ly/Projekt_Swietlica_Zapisy

Wydarzenie na facebook:

https://www.facebook.com/events/634484023887001/

Osoba do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości:

Kalina Żaczek
kalina.zaczek@ladnehistorie.pl
609784025