W Rodzinnej grze miejskiej KLIMAT NA CZYTANIE zorganizowanej z okazji Nocy Bibliotek 2020 r. wzięło udział sześć drużyn. Pomimo niepogody uczestnicy wyruszyli w miasto, aby rozwiązywać ukryte w różnych miejscach zagadki i zadania. Jednym z nich było stworzenie plakatu z hasłem tegorocznej nocy bibliotek w Wieży Ratuszowej i wysłanie zdjęcia, jako potwierdzenie wykonania zadania.

Oprócz zdolności manualnych uczestnicy musieli wykazać się wiedzą. Pod ukrytym na świdnicki Rynku kodem QR czekał na nich quiz do rozwiązania.

Kod QR, pod którym kryje się quiz do rozwiązania podczas rodzinnej gry miejskiej KLIMAT NA CZYTANIE

Dobrych humorów nie popsuła deszczowa pogoda. Dla organizatorów wszyscy byli zwycięzcami!
Wręczenie nagród odbyło się pod koniec “Nocy Bibliotek”, o godz. 19.00.
drużyna Marka, Julii i Tymka
II miejsce ex aequo:
drużyna Moniki, Artura i Janka
drużyna Mariusza i Wiktorii
drużyna Marty i Nataszy
Wyróżnienie zdobyły dwie drużyny:
Marty, Nadii i Ady oraz Małgosi, Kasi i Tadeusza.
Wszystkim serdecznie gratulujemy wytrwałości i zaangażowania! Dziękujemy, że byliście z nami!