Zawsze uśmiechnięta, życzliwa i pomocna. Niezwykle oddana pracy. Ewa Malina z Miejskiej Biblioteki Publicznej po 20 latach pracy przeszła na emeryturę. Koleżanki i koledzy już tęsknią. Uroczyste pożegnanie p. Ewy odbyło się w piątek 29 maja w MBP. – Żegnać się z takimi pracownikami: sumiennymi, oddanymi pracy, pełnymi empatii, niezwykle życzliwymi nie jest łatwo. Na pewno będziemy tęsknić – mówi dyrektor MBP Ewa Cuban.

Ewa Malina już zapewniła, że bardzo chętnie i na pewno często będzie odwiedzała bibliotekę. I prawdę mówiąc, współpracownicy już nie mogą się tych odwiedzin doczekać.

Pani Ewie życzymy dużo zdrowia, odpoczynku, czasu i energii na realizację marzeń i spraw, które czekały właśnie na okres emerytalny. I do szybkiego zobaczenia!