Zakładam, że serial „Przyjaciele” jest Państwu znany, można śmiało powiedzieć, że jest to po prostu już zjawisko kulturowe. Rzecz, która zadziała się 25 lat temu.Warto wspomnieć, że w roku 2019 kiedy ukazała się powyższa książka, minęło 25 lat od emisji pierwszego odcinka serialu i miał on dziesięć sezonów – to bardzo, bardzo dużo. Poza tym główni aktorzy, którzy grali role w tej produkcji także pozostali przez cały ten czas Ci sami.
Mam nadzieję, że zachęcę Państwa po pierwsze, żeby po tę książkę sięgnąć, a po drugie, żeby może sobie przypomnieć, co się działo w tym serialu. On jest non stop bardzo popularny. Co chwilę kolejne stacje powtarzają odcinki, więc jest szansa, żeby gdzieś móc na niego trafić. Produkcja komediowa, zjawisko kulturowe.

Śledźcie naszą stronę internetową oraz nasze fanpage’e