O co chodzi w akcji „Biblioteka bez czytelnika, to… smutna biblioteka”?

Masz zdjęcie zrobione w Bibliotece? Podczas konkursu, wernisażu, spotkania autorskiego lub „po prostu” zrobione przy innej okazji? Wyślij je na adres: sekretariat@mbp.swidnica.pl.
Dla pierwszych 15-stu osób mamy do rozdania bony do wykorzystania w sieci salonów Empik. Na kolejne osoby, które włączą się do zabawy czeka mnóstwo gadżetów.

Mamy pierwszych Uczestników naszej zabawy i to właśnie do nich trafią bony do wykorzystania w sieci salonów Empik 🙂 jeśli chcesz dołączyć i „zgarnąć” biblioteczny gadżet – wyślij swoje zdjęcie.

 

 

Zasady akcji „Biblioteka bez Czytelnika, to… smutna biblioteka”.

 1. Organizatorem akcji „Biblioteka bez Czytelnika, to… smutna biblioteka” jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy, zwana dalej MBP, z siedzibą w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18.

 2. Termin trwania akcji:od 01.04.2020 r. do 30.04.2020 r.

 3. Pomysł na akcję narodził się, gdy biblioteka zawiesiła swoją działalność w związku z wprowadzonym przez władze stanem epidemii i koniecznością przerwania łańcucha transmisji koronawirusa.

 4. „Biblioteka bez Czytelnika, to… smutna biblioteka” – brakuje nam Was – Czytelników. Chcemy pokazać, jak wiele osób przychodzi do naszej biblioteki i zachęcić nowe osoby do jej odwiedzenia (gdy zagrożenie minie), bo naprawdę warto być czytelnikiem.

 5. Uczestnikiem akcji czytelniczej może być każdy czytelnik MBP.

 6. Każdy Uczestnik może wziąć udział w akcji jeden raz (wysłać jedno zdjęcie).

 7. O co chodzi w akcji „Biblioteka bez czytelnika, to… smutna biblioteka”?
  Masz zdjęcie zrobione w Bibliotece? Podczas konkursu, wernisażu, spotkania autorskiego lub „po prostu” zrobione przy innej okazji? Wyślij je na adres: sekretariat@mbp.swidnica.pl

  Dla pierwszych 15-stu osób mamy do rozdania bony do wykorzystania w sieci salonów Empik. Na kolejne osoby, które włączą się do zabawy czeka mnóstwo gadżetów. MBP będzie publikować Wasze zdjęcia na fanpage’ach biblioteki oraz na stronie www https://mbp.swidnica.pl

  Wysłanie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na wzięcie udziału w akcji (załącznik nr 1) i jego publiczne udostępnienie na stronie www i profilach FB. Załącznik należy wypełnić i oddać, go w dniu odbierania nagrody (gdy zagrożenie minie).

 8. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora.

Zasady

Załącznik nr 1