W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach oraz przedszkolach do dnia 25.03.2020 r. i niepewnej sytuacji co do dalszego okresu, Organizatorzy postanowili przełożyć konkurs plastyczny „Bohater jaki jest, każdy widzi”. O kolejnym terminie powiadomimy Państwa wówczas, gdy będziemy mogli określić jego datę.

Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy oraz sklep internetowy zMoimFoto.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie.

DLA KOGO
Konkurs skierowany jest głównie do dzieci ze Świdnicy i okolic (ze względu na osobisty odbiór nagród) – w dwóch kategoriach wiekowych:

  • do 6 lat;

  • od 6 do 11 lat.

ZASADY KONKURSU
Należy narysować rysunek i oddać go do swojego przedszkola lub do Biblioteki. Po zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu, w głosowaniu internetowym w specjalnej galerii konkursowej na fanpage naszego sklepu, należy zebrać jak najwięcej polubień. Rysunek z największą ilością polubień wygrywa (w każdej kategorii wiekowej). Szczegóły dostępne w regulaminie konkursu.

NAGRODY
Nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach wiekowych: za zajęcie I miejsca, za zajęcie II miejsca, za zajęcie III miejsca oraz przewidzianych jest również dziewięć wyróżnień dla każdej z kategorii wiekowej. Do wygrania m.in. koszulki z konkursowym rysunkiem, darmowe wejściówki do sali zabaw Cinema Fun, do sali zabaw Tęcza, klocki edukacyjne firmy Meli, kredki firmy Astra, Vouchery do lodziarni – Łakociak, Choice, Amaretto, Gałka, słodycze od firmy Śnieżka i Ciukuruku oraz książki z wydawnictwa Olesiejuk oraz wydawnictwa Skrzat.

PRZEBIEG KONKURSU

  • 6 marca – rozpoczęcie konkursu;

  • do 20 marca należy oddać rysunek w swoim przedszkolu lub w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18 (wypożyczalnia dla Dzieci i młodzieży, pok. 302) – do rysunku należy dołączyć wypełnioną zgodę na uczestnictwo w konkursie (załącznik nr 1 – poniżej do pobrania);

  • 23 marca Jury wybierze 40 najlepszych rysunków z każdej kategorii wiekowej i wybrane rysunki będą umieszczone w internetowej galerii konkursowej na fanpage;

  • od 25 marca do 9 kwietnia będzie można głosować na rysunek – wygrywa ten z największą ilością polubień;

  • 10 kwietnia ogłoszone zostaną wyniki konkursu;

  • 14 kwietnia o godz. 17:00 odbędzie się wręczenie nagród w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18.

DOKUMENTY DO POBRANIA
Szczegółowy opis konkursu znajduje się w regulaminie, który można pobrać poniżej. Wraz z rysunkiem należy oddać podpisaną zgodę na uczestnictwo w konkursie (załącznik nr 1).

regulamin

załącznik nr 1