06.06.2019 roku w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z pisarką literatury dziecięcej Panią Agnieszką Frączek. Zostało ono zorganizowane w ramach XVI edycji akcji Z książką na walizkach, czyli Dolnośląskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami. Czas spędzony z pisarką upłynął pod znakiem świetnej zabawy i dobrego humoru. Pani Agnieszka opowiadała o swojej twórczości oraz czytała dzieciom fragmenty swoich książek. O tym jak bardzo podobało się młodym czytelnikom spotkanie świadczyła ilość zakupionych książek oraz długa kolejka do wpisu dedykacji z autografem autorki. Spotkanie z Panią Agnieszką z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci i pamięci dzieci.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz dzięki wsparciu samorządów województwa dolnośląskiego, miasta i gminy Świdnica, powiatu świdnickiego i samorządowych instytucji kultury na Dolnym Śląsku

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski